Szkolenie 3D Acrylic Design

Szkolenie 3D Acrylic Design

Czas: 2 dni. Cena: 750 zł

Szkolenie dla osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu techniki modelowania i zdobienia kolorowym akrylem na poziomie mistrzowskim.

Szkolenie skierowane głównie do osób, które w przyszłości planują starty w mistrzostwach Nail Art., gdzie skomplikowane konstrukcje 3D to standard i bez odpowiednich umiejętności w tej dziedzinie ciężko zdobyć podium.

Dzięki szkoleniu skierowanym do przyszłych uczestników mistrzostw 3D Design, nauczysz się jak budować przestrzenne konstrukcje na paznokciach .

W pierwszym dniu szkolenia uczymy się modelować drobne elementy 3D z akrylu kolorowego jak elementy flory: grzyby, rośliny, mchy, paprocie, kwiaty oraz łączyć je w spójną kompozycję z fauną: rybami, motylami, ważkami, ptakami, etc.

W dniu drugim uczymy się skomplikowanej metody modelowania ludzkiego lub bajkowego ciała z akrylu, rozpoczynając od modelowania głowy, elementów twarzy, włosów, poprzez całe ciało, dłonie, stopy, nogi, elementy ubrania i dodatkowe detale, a następnie łączenie całości w proporcjonalną całośc.

Promocje ›

Karta podarunkowa

Nowości ›

Nowe zasady zapisów nowych Klientów oraz Kursantów.

Partnerzy

Sklep internetowy »

Sklep internetowy
ALL4NAILS, ul.Dobrego Pasterza 64/1, 31-416 Kraków, Tel. Salon: 534 00 43 42, e-mail: all4nails@all4nails.pl
Nasz profil na Facebook

Odwiedź nasz profil

Copyright © ALL4NAILS.PL 2011-2014. All rights reserved.

Webdesign: mayyer.pl