Manicure

Hot Manicure - Manicure na ciepło

Cena: 60zł

W cenę wliczone jest malowanie paznokci french
lub 1 kolor.

Hot Manicure - Manicure na ciepło, polega na kąpieli paznokci i skórek w ciepłym kremie, bogatym w składniki odżywcze. Dzięki podwyższonej temperaturze, składniki odżywcze mają możliwość lepiej wchłonąć się w skórę, czyniąc ją gładką i jedwabistą. Po zakończeniu zabiegu, pozostały balsam wmasowuje się w skórę przedramion.


Wykończeniem zabiegu jest nałożenie oliwki pielęgnacyjnej.

Manicure Japoński

Czas: około 30 minut. Cena: 65zł

Specjalnie na życzenie klientki odsunięcie, usunięcie skórek frezarką - GRATIS!

Manicure japoński P. Shine polega na wmasowaniu w płytkę paznokciową specjalnej pasty oraz proszku, zawierających składniki mające za zadanie nadać płytce połysk różowej perły, a także wzmocnić paznokcie kruche, łamliwe i ze skłonnością do rozdwajania. Preparaty zawierają m.in. witaminy A, +E, kreatynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. Po zabiegu manicure japońskiego, nie poleca się lakierowania paznokci, gdyż z mocno wypolerowanych płytek, lakier może odpryskiwać.

Manicure hybrydowy

Czas: około 30 minut. Cena: 70zł

Zabieg polega na odsunięciu skórek, delikatnym usunięciu połysku z płytki za pomocą delikatnego buffera, nałożenie lakieru permanentnego wraz z permanentnym podkładem i top’em. Trwałość manicure hybrydowego w porównaniu do tradycyjnego aż do 5 tygodni!

Manicure Klasyczny

Cena: 50zł

Lakierowanie paznokci na 1 kolor - GRATIS!


Manicure french
Cena: 55zł

Koszt dodatkowych zdobień ustalany jest indywidualnie z klientem.

Manicure klasyczne polega na odsunięciu skórek przy pomocy preparatu Cuticle Away,następnie usunięciu ich przy pomocy frezarki i drobnoziarnistego frezu. Skórki odsuwamy cążkami wyłącznie na życzenie klientki, jednakże nie jesteśmy zwolennikami tego typu manicure. Wykończeniem zabiegu jest wmasowanie oliwki i nałożenie balsamu pielęgnacyjnego.

Manicure SPA

Cena: 60zł

W cenę wliczone jest lakierowanie paznokci na 1 kolor.


French manicure SPA
Cena: 55zł

Manicure SPA to zabieg wykonany wyłącznie w oparciu o naturlne składniki,zawarte w maskach, peelingach i olejkach SPA. Zabieg polega na usunięciu zrogowaciałego naskórka przy pomocy peelingu cukrowego,kremowego lub żelu, następnie wygładzeniu i wypolerowaniu paznokci, nałożeniu maski SPA. (Do wyboru masa z glinką z Morza Martwego lub maska kremowa + okład parafinowy).

Promocje ›

Karta podarunkowa

Nowości ›

Nowe zasady zapisów nowych Klientów oraz Kursantów.

Partnerzy

Sklep internetowy »

Sklep internetowy
ALL4NAILS, ul.Dobrego Pasterza 64/1, 31-416 Kraków, Tel. Salon: 534 00 43 42, e-mail: all4nails@all4nails.pl
Nasz profil na Facebook

Odwiedź nasz profil

Copyright © ALL4NAILS.PL 2011-2014. All rights reserved.

Webdesign: mayyer.pl